Missha Cicadin Rescue Water Sunscreen Stick

Sale

Missha Cicadin Rescue Water Sunscreen Stick

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,980L.

Stick dielli që bllokon rrezet UV dhe hidraton lëkurën pa ngjitje, si dhe ka një efekt zbardhues dhe anti-plakje të fytyrës.

SKU: 11124 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Cicadin Rescue Water Sunscreen Stick
Stick dielli që bllokon rrezet UV dhe hidraton lëkurën pa ngjitje, si dhe ka një efekt zbardhues dhe anti-plakje të fytyrës. E gjithë kjo pa shkaktuar ndonjë acarim të lëkurës pasi përmban përbërës me prejardhje natyrale.
Është plot me përbërës hidratues , kështu që do të ndjeni fuqinë hidratuese në momentin që e aplikoni në lëkurën tuaj.

Përbërësit kryesorë:

Kalamina jeshile: Pluhuri i klorelës me prejardhje natyrale mbi kalaminën jeshile mbron lëkurën dhe kontrollon yndyrën
Përmban 35% të 6 llojeve të ndryshme të Centella Asiatica që kanë fuqi të larta qetësuese: Ekstrakt Centella Asiatica, Acid Madecassic, Ekstrakt i rrënjës Centella Asiatica, Acid aziatik, Asiaticoside, Madecassoside
Nuk përmban përbërës të dëmshëm: SLS, SLES, ALS, ALES.

Përdorimi:
Përdoret në hapin e fundit të rutinës së mëngjesit. Përhapeni butësisht në zonat e ekspozuara nga rrezet e diellit, të cilat janë fytyra, qafa, krahët dhe këmbët. Riaplikoni cdo dy orë.

Ingredientët
Isopropyl Palmitate, Polyethylene, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Titanium Dioxide, Vinyl Dimethicone/​Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Silica, Caprylic/​Capric Triglyceride, Bisabolol, Alumina, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone

Informacion shtesë

g

19

Brand

Missha

Related Products