Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++

1,300L

Rezistent ndaj ujit dhe djersës: Kremi i diellit hidraton dhe freskon lëkurën e ekspozuar nga rrezet e forta të diellit.

SKU: 10339 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++
Rezistent ndaj ujit dhe djersës: Kremi i diellit hidraton dhe freskon lëkurën e ekspozuar nga rrezet e forta të diellit.

SISTEMI I DYFISHTE I BLLOKIMIT TE RREZEVE UV:
Sistemi i ri i bllokimit të rrezeve ultraviolet me shtresë të dyfishtë siguron mbrojtje ndaj rrezatimit ultraviolet të qëndrueshëm dhe të padepërtueshëm, edhe kur djersitja rritet.

Lufton dëmtimin e lëkurës dhe shenjat e plakjes:
Ndihmon në parandalimin e djegies nga dielli dhe mund të zvogëlojë rrezikun e kancerit të lëkurës dhe plakjes së hershme të lëkurës nëse përdoret siç udhëzohet me masat e tjera të mbrojtjes nga dielli.

KOMPLEKSI USHQYES ME 6 ESENCA: Hidraton dhe vepron me një përzierje botanike të ekstrakteve natyrore të bimëve për të ndihmuar në zbulimin e një lëkure më të butë, të ndritshme dhe më të pastër.

Përdorimi
Përdoreni në hapin e fundit të rutinës tuaj, 20 minuta përpara ekspozimit në diell.

Informacion shtesë

ml

50

Related Products