MISSHA All-around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++

MISSHA All-around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++

1,250L

Krem kundër diellit fizik për fytyrë të yndyrshme dhe të ndjeshme.

SKU: 11049 Kategori: , , , ,

Përshkrim

MISSHA All-around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++
Krem kundër diellit fizik që mund të përdoret në mënyrë të sigurt edhe për lëkurë të ndjeshme
Përmban pluhur i cili kontrollon yndyrën dhe djersën e lëkurës.
Neutralizon tonin e lëkurës dhe ka efekt korrigjues sikur të kishit aplikuar bazën e tonifikimit ceramide dhe pantenol.

Përdorimi :

Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë 20 minuta përpara ekspozimit në diell. Riaplikoni cdo 2-3 orë.

Ingredientët

Water, Homosalate, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Silica, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dimethicone, Alcohol Denat, Polysorbate 60, Potassium Cetyl Phosphate, Butylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Fragrance, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Carbomer, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Sorbitan Stearate, Tromethamine, 1,2-Hexanediol, Sorbitan Oleate, Potassium Hydroxide, Disodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Leontopodium Alpinum Flower/​Leaf Extract, Myristic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Phenoxyethanol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chrysanthemum Indicum Flower Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Morus Alba Fruit Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Sodium Benzoate, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Citric Acid, VP/​Hexadecene Copolymer, Cyclopentasiloxane, Acrylates/​Dimethicone Copolymer

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Missha

Related Products