Milk Touch Long Lasting Velvet Glow Cushion N02 13g+13g

Përshkrim

Behuni gati te shkelqeni me Glow Cushion! I jep lekures hidratim dhe shkëlqim kadifeje. Përmban 65% esencë uji për ti siguruar hidratim lekures. Mbulon pastër njollat dhe shton shkëlqimin. I pasuruar me pesë lloje të acidit hialuronik dhe ujë lulesh Anthemis Nobilis për të hidratuar intensivisht lëkurën. Përmban pluhur për të thithur sebumin e tepërt dhe për të rritur qendrimin e fondatinës.
Tekstura e lehtë lë një fund të butë mat. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. SPF50+ PA+++
Përdorimi :
Aplikoni një sasi të moderuar të produktit me sfungjerin e përfshirë dhe perhapeni në mënyrë të barabartë në lëkurë.

Informacion shtesë

g

13*2ea

Brand

Milk Touch

Related Products