Milk Touch Fairy Jewel Eye Glitter

Milk Touch Fairy Jewel Eye Glitter

1,490L

SKU: 11706 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

Për një grim marramëndës, përdorni këtë shkëlqim sysh me xixa për të shtuar shkëndija holografike në qepallat tuaja.
Formula thahet shpejt dhe është e qëndrueshme, nuk njollos dhe ofron përfundim të rehatshëm me rrjedhje minimale pluhuri gjatë gjithë ditës. Vjen me një furçë të hollë për aplikim të saktë në qepallat dhe zonat poshtë syve pa grumbullim.
Formula është e përbërë pa parabene, aroma artificiale dhe alkoole.

#01 Aurora White Jewelry
#4 Snow Prism Jewelry
#6 Blooming Sea Jewelry

Perdorimi:
Aplikojeni direkt në zonën e dëshiruar me aplikues.

Ingredientet:
Water, Polybutylene Terephthalate, Ethylene/VA Copolymer, Acrylates Copolymer, Calcium Titanium Borosilicate, Polyvinyl Acetate, 1,2-Hexanediol, Titanium Dioxide, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glycerin, PVP, Polysorbate 20, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Mica, Phenoxyethanol, Iron Oxide Red, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Tin Oxide, Tocopherol

Informacion shtesë

Ngjyra

#01 Aurora White Jewelry, #4 Snow Prism Jewelry, #6 Blooming Sea Jewelry

Brand

Milk Touch

Related Products