Mediheal Vita light beam essential mask EX

Mediheal Vita light beam essential mask EX

400L

E infuzuar plot me derivate të vitaminës C, vitaminë E acetat dhe ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë, kjo maskë ndihmon me hiperpigmentimin, mbron lëkurën nga irrituesit e jashtëm dhe e lë atë me një shkëlqim rinor.

SKU: 11020 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mediheal Vita light beam essential mask EX
E infuzuar plot me derivate të vitaminës C, vitaminë E acetat dhe ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë, kjo maskë ndihmon me hiperpigmentimin, mbron lëkurën nga irrituesit e jashtëm dhe e lë atë me një shkëlqim rinor.

Hidratimi afatgjatë përforcohet nga materiali i maskës së celulozës së bambusë, i cili puthitet ngushtë në fytyrë për përthithjen maksimale të formulës. Përshtatja e përsosur e maskës mundëson efektin lifting.

Përdorimi
Për të aplikuar këtë maskë për fytyrën, fillimisht pastroni fytyrën dhe më pas vendosni sheet maskën për 15-20 minuta. Mos e lini në fytyrë derisa të thahet por hiqeni dhe përhapni lehtë esencën e mbetur për ta ndihmuar atë të përthithet në lëkurën tuaj.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Natto Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Triethanolamine, Carbomer, Wheat Amino Acids, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Niacinamide, Amylodextrin, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Pantothenate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine Hcl, Maltodextrin, Silica, Propylparaben, Parfum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Oryzanol

Brand

Mediheal

Related Products