Mediheal Total Kera Treatment Hair Pack

Mediheal Total Kera Treatment Hair Pack

800L

Blasam për flokë të dëmtuar, të trajtuar , të lyer dhe që elektrizohen lehtësisht.

SKU: 11173 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mediheal Total Kera Treatment Hair Pack
Blasam për flokë të dëmtuar, të trajtuar , të lyer dhe që elektrizohen lehtësisht. Kjo maskë flokësh me avull është efektive për hidratimin te thellë për flokëve e demtuar dhe të konsumuar nga permja dhe lyerja.

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Vaji i bërthamës së Argania Spinosa
Qetësues: Allantoin

Përdorimi:

1. Pasi të lani flokët me shampo, thajini butësisht flokët dhe mblidhni të gjithë flokët lart, më pas aplikoni paketimin e flokëve. (Në flokë të lagur)
2. Hiqni letrën e pasme të ngjitëses dhe rregulloni atë që ndodhet përpara fytyrës tuaj.
3. Masazhojeni lehtë dhe prisni 10-15 minuta dhe shpëlajeni.
Rekomandohet të përdoret 5-6 herë në muaj.

Ingredientët
Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Milk Protein Extract, Goat Milk Extract, Silk Extract, Silk Amino Acids, Betaine, Allantoin, Butylene Glycol, Steartrimonium Chloride, Myristyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Amodimethicone, Polyquaternium-33, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Cyclotetrasiloxane, Cetrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Vanillyl Butyl Ether, Trideceth-12, Citric Acid, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Decylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Fragrance

Brand

Mediheal

Related Products