Mediheal Platinum V Life Essential Mask Ex

Përshkrim

Mediheal Platinum V Life Essential Mask Ex
Maska Mediheal Platinum V-life Essential është një maskë e pasuruar me nano-platin, trehalozë dhe shegë e krijuar për të ofruar efekt lifting në linjën V, rrit elasticitetin e lëkurës dhe maksimizon shtrëngimin dhe tensionin për lëkurën e lodhur dhe të varur.

Përbërësit kryesorë :

platin koloidal (kundër plakjes, antioksidant, përmirëson hidratimin, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës), ekstrakt nga frutat e shegës (antioksidant, ruan shëndetin e lëkurës, hidratues, ndihmon në rigjenerimin e qelizave, ushqyes, hidratues, kundër plakjes, anti-inflamator)
trehalozë (rihidratues, lidhës me ujin, antioksidant, anti-plakje)
tokoferil acetat (formë e vitaminës E; antioksidant, hidratues, kondicioner i lëkurës)

Përdorimi:

Pas pastrimit dhe tonerit, vendoseni maskën në fytyrën tuaj. Hiqeni pas 10-20 minutash.
Lyejeni butësisht çdo esencë të mbetur në lëkurën tuaj për të ndihmuar në përthithjen.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Natto Gum, Hamamelis Virginia (Witch Hazel) Water, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carbomer, Wheat Amino Acids, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Trehalose, Propylparaben, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Colloidal Platinum (0.25mg)

Brand

Mediheal

Related Products