Mediheal Collagen Impact Essential Mask EX

Përshkrim

Mediheal Collagen Impact Essential Mask EX
Maska e kolagjenit Mediheal është e pasuruar me kolagjen të hidrolizuar, elastinë të hidrolizuar dhe lift acetil hexapeptide-8. Këta përbërës aktivë ndihmojnë për të rigjallëruar dhe rinovuar pamjen e lëkurës tuaj dhe e bëjnë atë të duket më e re, e butë dhe elastike. Hidraton thellësisht lëkurën dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës së saj.
Lloji i lëkurës: E thatë

Përbërësit kryesorë:

Kundër akneve: Askorbil fosfat natriumi
Antioksidant: Natriumi Askorbil Fosfat, Tokoferil Acetat
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Hialuronat Natriumi
Qetësues: Aminoacidet e grurit, Uji Hamamelis Virginiana (Lajthia e Shtrigës), Dipotasium Glicyrhizate

Përdorimi:

1. Pas pastrimit dhe tonifikimit aplikoni maskën.
2. Vendosni maskën në fytyrë dhe ngjiteni mirë.
3. Relaksohuni për 10-20 minuta ose derisa të shfaqet logoja, më pas hiqni maskën.
4. Përhapni lehtë esencën e mbetur për ta ndihmuar atë të përthithet në lëkurë.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Natto Gum, Wheat Amino Acids, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, Hydrolyzed Elastin, Fragrance, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Dipotassium Glycyrrhizate, Propylparaben, Hydrolyzed Collagen

Informacion shtesë

Copë

1

Brand

Mediheal

Related Products