Masil 9 Protein Perfume Silk Balm

Sale

Masil 9 Protein Perfume Silk Balm

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,190L.

Balsami me proteina MASIL i shton një shkëlqim dhe përfundim të butë flokëve tuaj, duke i dhënë atyre jetë! Një trajtues flokësh i qëndrueshëm që nuk kërkon shpëlarje.

SKU: 10510 Kategori: , , ,

Përshkrim

Masil 9 Protein Perfume Silk Balm
Balsami me proteina MASIL i shton një shkëlqim dhe përfundim të butë flokëve tuaj, duke i dhënë atyre jetë! Një trajtues flokësh i qëndrueshëm që nuk kërkon shpëlarje.
Riparon majat e dëmtuara të flokëve dhe zgjidh problemin e majave të dyfishta.

-Përdoreni balsamin përpara se të thani flokët për të parandaluar që flokët tuaj të pësojnë dëmtime nga nxehtësia që shkaktohet nga temperaturat e larta të tharëses së flokëve
-Riparon majat e dëmtuara dhe forcon
elasticitetin e flokëve tuaj (kështu që flokët tuaj nuk do të bien aq lehtë)
-Freskues dhe jo i yndyrshëm, nuk do të rezultojë në ngjitje në duart tuaja pas aplikimit

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, në 2/3 e gjatësisë së flokëve, masazhojeni pak dhe thajini flokët.

Ingredientët
Water, Dimeticon, Propelen Glicol, Cyclopentasiloxane, Cetearil Alcohol, Fragrance, Glyceryl Srearate, Polysorbate Chloride, Isopropil Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cyclotetrasiloxane, Hydrolyzed Cottonseed Protein, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Phytantriol, Hydrolyzed Silk and ect.

Informacion shtesë

ml

180

Brand

Masil

Related Products