MASIL 8 Seconds Salon Hair Mask

Sale

MASIL 8 Seconds Salon Hair Mask

Çmimi origjinal qe: 1,300L.Çmimi i tanishëm është: 800L.

Maska e flokëve MASIL 8 Seconds është një conditioner i përditshëm miqësor me lëkurën e kokës, i cili i bën flokët të ndihen të butë dhe të mëndafshtë !

Spastroje

Përshkrim

MASIL 8 Seconds Salon Hair Mask
Maska e flokëve MASIL 8 Seconds është një conditioner i përditshëm miqësor me lëkurën e kokës, i cili i bën flokët të ndihen të butë dhe të mëndafshtë !

Mos u shqetëso më ! Nuk ka nevojë të bëni një udhëtim në sallon duke shpenzuar pafund për të rigjeneruar flokët tuaj.

Nuk i bllokon poret dhe mund të përdoret direkt në lëkurën e kokës, duke lejuar që lëndët ushqyese të absorbohen shpejt.
Nuk yndyros, jep shkëlqim dhe me përdorim të rregullt rivitalizon dhe përmirëson dukshëm edhe flokët më të thatë.
Jep kujdes për dëmtimin, kujdes për rënien e flokëve, kujdes për shkëlqimin, hidratues dhe ushqyes në 8 sekonda.

Formula kthehet në krem kur takon ujin dhe krijon një shtresë veshëse për të maksimizuar efektin e saj të trajtimit. Mbajeni atë në flokët tuaj më gjatë, në mënyrë që efekti të jetë më i dukshëm.

Përdorimi
Në flokë të lagur, aplikoni maskën e flokëve për 8 sekonda (lejohet të lini maskën në flokë për 3-5 minuta, për flokë të dëmtuar rëndë), dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Informacion shtesë

ml

100, 200

Related Products