MASIL 5 SALON NO YELLOW SHAMPOO

Sale

MASIL 5 SALON NO YELLOW SHAMPOO

900L1,680L

Mbuloni tonet e Verdha të flokëve tuaj !
Si një produkt jo-sulfat, është i përshtatshëm për këdo që ta përdorë.

Spastroje

Përshkrim

MASIL 5 SALON NO YELLOW SHAMPOO
Mbuloni tonet e Verdha të flokëve tuaj !
Si një produkt jo-sulfat, është i përshtatshëm për këdo që ta përdorë.
Formulimi lejla i errët ndalon ngjyrosjen e flokëve të lyer me një ton të verdhë/portokalli.
Përmban ekstrakte që veprojnë si antioksidantë si rrushi dhe vitamina dhe lëndë ushqyese, dhe ndalon flokët të zverdhen nga drita natyrale.

Pas përdorimit të shampos, flokët jo vetëm që marrin ngjyrën e dëshiruar, por bëhen edhe më të butë dhe më të shndritshëm.
Produkti pastron në mënyrë cilësore, largon të gjitha papastërtitë, dhe gjithashtu barazon tonin e kaçurrelave dhe përmirëson ngjyrën e tyre.

Zbut, ushqen dhe hidraton fijet, i pasuron ato me vitamina, rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e tyre.
Gjithashtu rregullon majat e dyfishta, zbut kaçurrelat nga rrënja në majë dhe përmirëson gjendjen e përgjithshme.

Përdorimi

Ndërsa flokët janë të lagur, aplikoni një sasi të përshtatshme në duart tuaja dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë sikur të bëni masazh.
Pasi të jetë thithur mjaftueshëm, shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.
Nëse dëshironi një efekt të fortë ngjyrash plotësues, lëreni për 3 deri në 5 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Informacion shtesë

ml

300, 150

Brand

Masil

Related Products