MASIL 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo 300ml

-50%

MASIL 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo 300ml

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,200L.

8 lloje të ekstrakteve bimore dhe mentolit
nga natyra sigurojnë ushqim për skalpin dhe rrënjën e flokëve, të cilat irritohen lehtë.

Përshkrim

MASIL 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo 300ml
8 lloje të ekstrakteve bimore dhe mentolit
nga natyra sigurojnë ushqim për skalpin dhe rrënjën e flokëve, të cilat irritohen lehtë.
Mikro-flluska të dendura lajnë butësisht çdo cep të kokës.
Përveç kësaj, fermentimi Lactobacillus ndihmon në zbutjen e problemeve të kokës që mund të ndodhin mikrobiologjikisht.

Pastron sebumin dhe qelizat e vdekura të lëkurës të ngjitura në folikulat e flokëve, duke lejuar që poret të marrin frymë, duke siguruar rritjen e shëndetshme të flokëve.

Shampoo siguron lëndë ushqyese dhe shkëlqim për flokët. Mbron skalpin nga radikalet e lira të shkaktuara nga ndotja dhe ekspozimi në diell dhe nxit rritjen e shëndetshme të flokëve.

Shampoja siguron kujdes për barrierën e kokës, balancon vajin dhe lagështinë e saj. Shijoni ndjesinë e freskisë që qetëson kokën e irrituar !

Përdorimi

Kur flokët janë të njomë, merrni një sasi të përshtatshme dhe masazhojeni butësisht në flokë për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Masil

Related Products