Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo 300ml

Sale

Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo 300ml

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,680L.

Shampo Masil 5 Probiotics Perfect Volume përdor surfaktantë që rrjedhin nga përbërës natyralë të bimëve për t’i bërë lëkurën e kokës dhe flokët të shëndetshme dhe voluminoze.

Availability: S’ka stok SKU: 10409 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo 300ml
Shampo Masil 5 Probiotics Perfect Volume përjashton plotësisht përbërësit silikoni dhe sulfate që mbeten në lëkurën e kokës dhe mund të shkaktojnë humbjen e flokëve, dhe përdor surfaktantë që rrjedhin nga përbërës natyralë të bimëve për t’i bërë lëkurën e kokës dhe flokët të shëndetshme dhe voluminoze.
Përveç kësaj, fermentimi Lactobacillus mund të ndihmojë në zbutjen e problemeve të kokës që mund të ndodhin mikrobiologjikisht.

️✔️ Heq problemet e skalpit (p.sh., zbokthi)
✔️Balancon yndyrën dhe lagështinë 💦 e kokës
✔️ Rigjenerimi i flokëve ➡️ 👩‍🦱
✔️ Përmirëson elasticitetin e flokëve
✔️ Aftësi antioksidante me efekt hidratues në flokë

Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme dhe masazhojeni butësisht në flokë të lagur për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Masil

Related Products