Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo – 300ml

-50%

Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo – 300ml

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,200L.

Ndihmon për ta mbajtur ngjyrën të gjallë duke ngadalësuar humbjen e saj.

Përshkrim

Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo – 300ml
Ndihmon për ta mbajtur ngjyrën të gjallë duke ngadalësuar humbjen e saj.
Përmban gjithashtu vajin e krundeve të orizit, i cili përmban një sasi të madhe të vitaminës E,
e cila ka veti të mira antioksiduese, për të lehtësuar zbardhjen natyrore të shkaktuar nga drita.

Përveç kësaj, fermenti Lactobacillus mund të ndihmojë në zbutjen e problemeve të skalpit që mund të ndodhin mikrobiologjikisht.
Ndihmon për të ruajtur një ngjyrë të gjallë duke ngadalësuar humbjen e ngjyrës.

Shampoja siguron lëndë ushqyese dhe shkëlqim për flokët. Mbron lëkurën e kokës nga radikalet e lira të shkaktuara nga ndotja dhe ekspozimi në diell dhe nxit rritjen e shëndetshme të flokëve.

Përdorimi

Kur flokët janë të njomë, merrni një sasi të përshtatshme dhe masazhojeni butësisht në flokë për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Masil

Related Products