Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo 300ml

Sale

Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo 300ml

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,680L.

Një shkumë e butë, e dendur dhe me aciditet të ulët pastron skalpin dhe flokët.

Përshkrim

Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo 300ml
Një shkumë e butë, e dendur dhe me aciditet të ulët pastron skalpin dhe flokët.
Uthulla e mollës ruan ekuilibrin yndyrë-ujë të skalpit dhe flokëve për kujdes të shëndetshëm. Eshtë gjithashtu një shampo që ndihmon në zgjidhjen e problemeve të kokës që mund të ndodhin mikrobiologjikisht nga produktet e fermentuara të Lactobacillus.
Shkëlqen me ekstrakt kompleks bimor që ushqen nga rrënja në majë, duke rezultuar në flokë të butë pa trajtim.

Përfitimet

-Qetëson lëkurën e kokës dhe përmirëson gjendjen e saj
-Forcon barrierën e skalpit
-Arrin një shkëlqim të shëndetshëm të flokëve
-Balancon yndyrën dhe lagështinë e kokës
-Rregullon aciditetin e kokës për rritjen e shëndetshme të flokëve
-Zbut rrënjët e dëmtuara të flokëve

Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme dhe përhapeni në flokë të njomë dhe masazhojeni butësisht për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Masil

Related Products