Mary&May White Collagen Cleansing Foam

Mary&May White Collagen Cleansing Foam

1,700L

Kjo shkumë pastrues përmban 46,6% kolagjen dhe 1% Niacinamide që shkumon deri në një shkumë të pasur kremoze, në mënyrë efektive dhe tërësisht largon papastërtitë për të rikthyer lëkurën e shndritshme dhe të tejdukshme.

Availability: S’ka stok SKU: 10999 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May White Collagen Cleansing Foam
Kjo shkumë pastrues përmban 46,6% kolagjen dhe 1% Niacinamide që shkumon deri në një shkumë të pasur kremoze, në mënyrë efektive dhe tërësisht largon papastërtitë për të rikthyer lëkurën e shndritshme dhe të tejdukshme.

Kolagjeni ndihmon për të përmirësuar pamjen e lëkurës së fortë.

Niacinamidi pengon lëvizjen e melaninës për të ndihmuar në ndriçimin e lëkurës dhe rregullimin e prodhimit të sebumit.

Përmban acid hialuronat që mban 1000 herë peshën e tij, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar pas pastrimit.

I testuar dermatologjikisht, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi
1. Shpërndani një sasi të moderuar në duart tuaja dhe fërkojeni së bashku në shkumë të pasur.
2. Masazhojeni fytyrën dhe shpëlajeni me ujë.
3. Përdorni në mëngjes dhe darkë.

Ingredientët
Hydrolyzed Collagen Extract (46.6%), Myristic Acid, Palmitic Acid, Glycerin, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Purified Water, Beeswax, Dipropylene Glycol, Lauryl Hydroxysultaine, Niacinamide (1%), Glyceryl Stearate SE, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Fragrance

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Mary&May

Related Products