Mary&May Tranexamic Acid+ Glutathion Eye Cream

Mary&May Tranexamic Acid+ Glutathion Eye Cream

2,000L

I pasuruar me 1000 ppm acid tranexamik dhe glutathione, ky krem për sytë ndriçon rrathët e errët dhe rigjallëron lëkurën rreth syve.

Availability: S’ka stok SKU: 11017 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Tranexamic Acid+ Glutathion Eye Cream
I pasuruar me 1000 ppm acid tranexamik dhe glutathione, ky krem për sytë ndriçon rrathët e errët dhe rigjallëron lëkurën rreth syve. Ai gjithashtu përmban vitaminë C për të stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe për të përmirësuar tonin e shurdhër të lëkurës.

Antioksidanti i fuqishëm Glutathione dhe Acidi Tranexamic që ndriçon lëkurën pengojnë sintezën e melaninës për të energjizuar sytë e lodhur për një pamje të ndriçuar.

Përzihet me vitaminën C për të përmirësuar pamjen e njollave dhe ndihmon në formimin e kolagjenit.

Formuluar vetëm me përbërës të cilësisë së gjelbër të verifikuar nga EWG.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme të këtij produkti dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurën rreth syve dhe në zonat ku njollat janë shqetësuese.

Ingredientët
Purified Water, Ethylhexyl Palmitate, Glycereth-26, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Beeswax, Caprylic/​Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Stearate, Dipropylene Glycol, Isododecane, Glyceryl Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Stearyl Alcohol, Glycol Stearate Se, Sodium Polyacrylate, Hydroxyacetophenone, Stearic Acid, Dimethiconol, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Lecithin, Tranexamic Acid (1,000Ppm), Betaine, Glutathione (1,000Ppm), Panthenol, Fragrance, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Butylene Glycol, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Caprylyl Glycol, Trideceth-6, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products