Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack

Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack

2,700L

Mary&May Wash-Off Mask Pack është një maskë argjile premium me ekuilibër të shkëlqyer që ju mundëson të arrini rezultate sikur të kishit marrë kujdes spa në shtëpi duke përzier lëndët e para natyrore të bluara në argjilën e pasur me minerale në raportin më efektiv.

SKU: 11008 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack
Mary&May Wash-Off Mask Pack është një maskë argjile premium me ekuilibër të shkëlqyer që ju mundëson të arrini rezultate sikur të kishit marrë kujdes spa në shtëpi duke përzier lëndët e para natyrore të bluara në argjilën e pasur me minerale në raportin më efektiv.

Një përzierje e mirëbalancuar e kaolinës dhe bentonitit, e cila thith vajin dhe papastërtitë, dhe ka efekte të shkëlqyera qetësuese dhe menaxhuese të poreve, është e përzier me përbërës natyralë me efekte qetësuese, hidratuese dhe ndriçuese sipas llojit të lëkurës për të arritur një strukturë të pastër dhe të lëmuar të saj.

Petalet e trëndafilit francez të zgjedhur formulohen ashtu siç janë. Se bashku me ujin e trëndafilit Damask përdoren bujarisht për të dhënë lagështi me vitalitetin e luleve të lulëzuara.
Largoni sebumin dhe mbetjet me maskën natyrale të argjilës. Njihuni me përzierjen unike qetësuese
të Mary&May të përmbajtur në formën e argjilës natyrale. Thith vajin e tepërt, mbetjet dhe sebumin për të pastruar poret dhe për të siguruar strukturë të lëmuar të lëkurës pas vetëm një përdorimi.
Një maskë balte e butë, kremoze me një strukturë që përhapet dhe thith lagështinë, ngjitet ngushtë me lëkurën, duke dhënë në mënyrë efektive lagështinë dhe ushqimin në të.
Lloji i kremit të butë që mund të lahet lehtësisht me ujë pa pastrues, duke e lënë lëkurën të lagësht dhe të butë edhe pas përdorimit pa tharje apo tërheqje.
Mbajeni lëkurën tuaj të pastër dhe të lëmuar në shtëpi me paketimin e maskës Mary&May Wash-Off, e cila përjashton përbërësit me prejardhje nga kafshët dhe përdor vetëm përbërës të sigurt dhe të pastër.

Përdorimi
Aplikoni një shtresë të barabartë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.
Lëreni të thahet dhe ngurtësohet për rreth 15 minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Aqua/Water/Eau, Diglycerin, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Propanediol, Zea Mays (Corn) Starch, 1,2-Hexanediol, Rosa Damascena Flower Water, Panthenol, Rosa Gallica Flower Powder, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Betaine, Butylene Glycol, Fragrance (Parfum), Ethylhexylglycerin, Dipropylene Glycol, CI77491, Disodium EDTA, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Allantoin, Hydrogenated Lecithin, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate

Informacion shtesë

g

125

Brand

Mary&May

Related Products