Mary&May Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum

Mary&May Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum

2,100L

Ky serum është formuluar me Niacinamide dhe Ekstrakt Chaenomeles Sinensis për të ndriçuar lëkurën e pajetë dhe me ton të pabalancuar.

Availability: S’ka stok SKU: 11013 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum
Ky serum është formuluar me Niacinamide dhe Ekstrakt Chaenomeles Sinensis për të ndriçuar lëkurën e pajetë dhe me ton të pabalancuar.

Përmban 2% Niacinamide( vitamin B3) për zbardhjen e lëkurës duke penguar transferimin e melanosomeve dhe rregullon prodhimin e sebumit për lëkurë të ekuilibruar si dhe ndihmon në mbajtjen e tonit të lëkurës të njëtrajtshëm dhe të pastër .

I pasuruar me 93% ekstrakt frutash Chaenomeles Sinensis që është i pasur me vitaminë C dhe flavonoide për një pamje të lëmuar dhe rrezatuese të lëkurës.

Formuluar me përbërës të cilësisë së gjelbër të verifikuar nga EWG.

Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë.

Përdorimi
– Aplikoni një sasi të përshtatshme tërësisht në fytyrë dhe qafë, më pas masazhoni butësisht për përthithje më të mirë.
-Perdoreni ne darke .

Ingredientët
Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Glycereth-26, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products