Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Intensive Cream

Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Intensive Cream

2,600L

Rivendosni shkëlqimin rinor të lëkurës tuaj me këtë hidratues të fuqishëm të pasuruar me 63% kompleks Blackberry dhe 500 ppm idebenone për të luftuar radikalet e lira, për të zbutur linjat e holla dhe për të ndriçuar lëkurën. Gjithashtu i mbushur me pesë lloje ceramidesh për të forcuar lëkurën.

Availability: S’ka stok SKU: 11016 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Intensive Cream
Rivendosni shkëlqimin rinor të lëkurës tuaj me këtë hidratues të fuqishëm të pasuruar me 63% kompleks Blackberry dhe 500 ppm idebenone për të luftuar radikalet e lira, për të zbutur linjat e holla dhe për të ndriçuar lëkurën. Gjithashtu i mbushur me pesë lloje ceramidesh për të forcuar lëkurën. Vjen në një teksturë të pasur, të lëmuar si të mëndafshtë që ofron ushqim të bollshëm dhe i formuluar pa shtatë përbërës të dëmshëm, duke përfshirë parabenët, aromat artificiale dhe vajrat minerale.

Përfitimet
Një krem ​​shumëfunksional i formuluar me 63% Kompleks Blackberry dhe Idebenone (500ppm) që kanë veti të fuqishme antioksiduese, duke i rikthyer lëkurës pamjen rinore.
Përmban 5 lloje Ceramide dhe Phytosphingosine për të krijuar një pengesë të fortë të lagështisë së lëkurës dhe për të parandaluar humbjen natyrale të ujit.
Ofron hidratim intensiv në lëkurën e tharë me një strukturë kremi të trashë dhe të lëmuar.
Përmirëson pamjen e rrudhave të dukshme dhe siguron një efekt zbardhues të lëkurës.

Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj
mineral, surfaktantë dhe alergjenë.

Përdorimi
1. Aplikoni një sasi të moderuar dhe masazhoni butësisht në lëkurë.
2. Përdorni në mënngjes dhe darkë.

Ingredientët
Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract (21%), Euterpe Oleracea Fruit Extract (21%), Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract (21%), Glycerin, Butylene Glycol, Purified Water, Caprylic/​Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Cetyl Ethylhexanoate, Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Olivate, Panthenol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polyglyceryl-10 Laurate, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Lecithin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexylglycerin, Hydroxydecyl Ubiquinone (500Ppm), Adenosine, Pentylene Glycol, Trideceth-6, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Stearic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Ceramide NP, Ceramide NS, Phytosphingosine, Cholesterol, Ceramide AS, Ceramide AP, Ceramide EOP

Informacion shtesë

g

70

Brand

Mary&May

Related Products