Mary&May Houttuynia Cordata +Tea Tree Serum

-10%

Mary&May Houttuynia Cordata +Tea Tree Serum

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Një serum i mbushur me 85% ekstrakt Houttuynia Cordata i cili ndihmon në detoksifikimin e lëkurës duke ofruar veprime anti-inflamatore dhe 9,7% Ekstrakt të Pemës së Çajit për të rafinuar poret dhe qetësuar lëkurën problematike me veti antibakteriale dhe anti-inflamatore.

SKU: 11012 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Houttuynia Cordata +Tea Tree Serum
Një serum i mbushur me 85% ekstrakt Houttuynia Cordata i cili ndihmon në detoksifikimin e lëkurës duke ofruar veprime anti-inflamatore dhe 9,7% Ekstrakt të Pemës së Çajit për të rafinuar poret dhe qetësuar lëkurën problematike me veti antibakteriale dhe anti-inflamatore. Lëkura dhe poret pastrohen dhe rafinohen, ndërsa lëkura zbutet dhe rikuperohet.

I pershtatshem për te gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

Formulim që përthithet shpejt që ndihet i freskët pas aplikimit.

Formuluar me përbërës të cilësisë së gjelbër të verifikuar nga EWG.

Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë. I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi
1. Aplikoni një sasi të moderuar dhe masazhoni butësisht në lëkurë.
2. Përdorni në mëngjes/darkë.

Ingredientët
Houttuynia Cordata Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products