Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam

Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam

1,700L

Një pastrues i mbushur me 40,7% Houttuynia Cordata dhe 6,8% ekstrakt të pemës së çajit për të hequr papastërtitë thellë në pore dhe ndihmon në zbutjen e gjendjes së trazuar të lëkurës duke dhënë një efekt qetësues për lëkurën e irrituar.

Availability: S’ka stok SKU: 10998 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam
Një pastrues i mbushur me 40,7% Houttuynia Cordata dhe 6,8% ekstrakt të pemës së çajit për të hequr papastërtitë thellë në pore dhe ndihmon në zbutjen e gjendjes së trazuar të lëkurës duke dhënë një efekt qetësues për lëkurën e irrituar.
Përmban acid hialuronik që mban 1000 herë peshën e tij, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar pas pastrimit.

Shkuma e pasur, e butë dhe kremoze ndihmon në pastrimin e plotë të lëkurës pa shkaktuar irritim.
Kujdes qetësues i poreve me pastrim me Houttuynia cordata dhe pemë çaji
I testuar dermatologjikisht, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Me paketim miqësor ndaj mjedisit

Përdorimi
Shpërndani një sasi të përshtatshme shkume në një pëllëmbë , krijoni flluska të mjaftueshme dhe pastroni fytyrën tërësisht. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Houttuynia Cordata Extract (40.7%), Myristic Acid, Palmitic Acid, Glycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract (6.85%), Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Purified Water, Beeswax, Dipropylene Glycol, Lauryl Hydroxysultaine, Glyceryl Stearate SE, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Fragrance

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Mary&May

Related Products