Mary&May ‘Clean Skin Care’ Gift Set

-61%

Mary&May ‘Clean Skin Care’ Gift Set

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,500L.

SKU: 11003 Kategori: , ,

Përshkrim

Mary&May ‘Clean Skin Care’ Gift Set
E përkryer për ata me lëkurë të ndjeshme, ky set dhuratë përfshin vitaminën B5 + Bifida Toner për të forcuar imunitetin e lëkurës dhe për të ofruar kujdes qetësues, dhe Vitaminë C + Bifida Lotion për të tonifikuar lëkurën dhe për të përmirësuar elasticitetin e saj. Seti përfshin gjithashtu testerin Random 3Step të përbërë nga një shkumë pastruese, serum dhe krem, të cilat janë të gjitha të pasuruara me ekstrakt anti-inflamator houttuynia cordata për të qetësuar lëkurën.

Përfitimet

-Vitamina B5 + Bifida Toner:
Një tonik që kujdeset për barrierën e lagështisë së lëkurës. Bifida e përftuar nga tretja e produktit të fermentuar të bifidobaktereve dhe vitaminës B5, e cila është e mirë për hidratimin dhe qetësimin, i jep lëkurës ushqim të pasur.

-Vitamina C + Bifida Locion:
Një locion që përmirëson shkëlqimin e lëkurës. Bifida e përftuar nga tretja e produktit të fermentuar të bifidobaktereve dhe vitaminës C, e cila është efektive në trajtimin e njollave, ndihmon në përmirësimin e elasticitetit dhe tonin e qartë të lëkurës.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të moderuar të përmbajtjes duke ndjekur renditjen toner dhe më pas locionit.

Brand

Mary&May

Related Products