Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis Serum

-11%

Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis Serum

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,790L.

Një serum i pasuruar me Ekstrakt Fruti Citrus Unshiu dhe Ekstrakt Tremella Fuciformis për të reduktuar në mënyrë efektive hiperpgimentimin e lëkurës dhe për të hidratuar lëkurën.

SKU: 11011 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis Serum
Një serum i pasuruar me Ekstrakt Fruti Citrus Unshiu dhe Ekstrakt Tremella Fuciformis për të reduktuar në mënyrë efektive hiperpgimentimin e lëkurës dhe për të hidratuar lëkurën.

I mbushur me 83,5% ekstrakt frutash agrume Unshiu për të ndriçuar ngjyrën e lëkurës, për të reduktuar njollat dhe për të dhënë efekt antioksidues, duke dhënë një lëkurë me shkëlqim.

Përmban 9.7% ekstrakt Tremella Fuciformis me kapacitet të lartë mbajtës uji, rimbush lëkurën me hidratim intensiv.

Formuluar me përbërës të cilësisë së gjelbër të verifikuar nga EWG.
Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të përshtatshme tërësisht në fytyrë dhe qafë, më pas masazhoni butësisht për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Citrus Unshiu Fruit Extract, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Arbutin, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products