Mary May 6 Peptide Complex Serum

Përshkrim

Mary May 6 Peptide Complex Serum
Një serum i mbushur me 6 lloje të peptideve që punojnë së bashku në synergy për të stimuluar rigjenerimin e lëkurës dhe për të përmirësuar rrudhat e dukshme, duke parandaluar shenjat e avancuara të plakjes.
Ndihmon në rikthimin e lëkurës së shëndetshme dhe hidraton lëkurën.
Përthithet shpejtë, teksturë e lehtë, e lë lëkurën pa ndjesi të yndyrshme.

Jo i testuar tek kafshët dhe pa 16 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë.

Përdorimi:

1. Aplikoni një sasi të moderuar dhe masazhoni butësisht në lëkurë.

2. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Ingredientët
Purified Water, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Adenosine, Caprylyl Glycol, Copper Tripeptide-1 (2ppm), Hexapeptide-11 (2ppm), Hexapeptide-9 (2ppm), Palmitoyl Pentapeptide-4 (2ppm), Palmitoyl Tripeptide-1 (2ppm), Tripeptide-1 (2ppm)

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products