Man:yo Factory Pure Cleansing Oil

-26%

Man:yo Factory Pure Cleansing Oil

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,800L.

Ma:nyo Factory është shumë i dashur për formulat e tyre të buta por shumë efektive. Marka e quan veten “magjistare e natyrës” për shkak të formulave të tyre transformuese që përdorin përbërës natyralë.

SKU: 11436 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Man:yo Factory Pure Cleansing Oil
Vaji pastrues i pastër Ma:nyo Factory përmban 14 vajra bimore, vaj lipofilik dhe shkumë hidrofile që pastrojnë lëkurën, sebumin si dhe grimin dhe makeup e imët përmes emulsionit dhe bllokon lagështinë në lëkurën.

Ky vaj pastrues është i butë por i fuqishëm dhe lufton në mënyrë aktive pikat e zeza dhe pikat e bardha pa bllokuar poret. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e prirur ndaj akneve.

Vaji i krundeve të orizit ndihmon në eksfolimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës, duke reduktuar pamjen e poreve të mëdha ndërsa shpëlahet pastër. Lëkura mbetet e butë, e hidratuar dhe e ekuilibruar. I lehtë me një aromë të këndshme barishtore nga përbërësit.

Vaji i pastër pastrues është një vaj pastrues i butë por i fuqishëm që shkrin pikat e zeza dhe pikat e bardha pa bllokuar poret. Ai shndërrohet në një qumësht që largon makeup-in dhe papastërtitë teksa rikthen lagështinë natyrale të lëkurës dhe ekuilibrin e pH.
Përdoreni atë për heqjen e grimit në mbrëmje, si dhe një pastrues hidratues në mëngjes.

14 vajra oriental
Lejojnë hidratimin e lëkurës pa u shtrënguar dhe rikthen lagështinë pas pastrimit.

Vaji i bërthamës së arganit
I njohur për fuqinë e tij ushqyese dhe rregullon në mënyrë efektive sasinë e sebumit dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

Vaji i farës së jojobës
Plot vitamina dhe omega që plotësojnë nivelin e lagështisë në lëkurë.

Përdorimi:
Masazhoni butësisht lëkurën me vaj pastrues në një lëvizje rrethore . Mos nguroni qe ta aplikoni dhe rreth hundës apo zonave ku pikat e zeza janë të dukshme.
2. Shtoni ujë dhe masazhojeni derisa të marrë ngjyrë qumështi, më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientet
Glycine Soja (Soybean) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Isoamyl Laurate, Camellia Japonica Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Rice Ferment Filtrate (Sake), Decyl glucoside, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Tocopherol

Brand

Manyo

Related Products