Laneige Watery Sun Cream

Laneige Watery Sun Cream

3,400L

Kremi diellor me SPF 50+ , PA +++ ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB duke garantuar që lëkura të mbetet e hidratuar edhe nën diell.

SKU: 11129 Kategori: , , ,

Përshkrim

Laneige Watery Sun Cream
Kremi diellor me SPF 50+ , PA +++ ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB duke garantuar që lëkura të mbetet e hidratuar edhe nën diell. Formula e papërshkueshme nga uji është gjithashtu rezistente ndaj djersës.

Filtrat UV:

Etilheksil Metoksicinamat – mbron nga UVB
Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate – mbron nga UVA
Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazinë – mbron nga UVA dhe UVB
Dioksidi i Titanit – mbron nga UVA dhe UVB

Përdorimi :

Tundeni para përdorimit. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës në mëngjes.
Aplikoni një sasi të përshtatshme në mënyrë të barabartë në lëkurë.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Titanium Dioxide, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Silica, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Betula Platyphylla Japonica Juice, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Beta-Glucan, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride, Pca, Mannitol, Arginine, Serine, Sucrose, Manganese Sulfate, Glycogen, Citrulline, Histidine Hcl, Threonine, Alanine, Lysine Hcl, Glutamic Acid, Zinc Sulfate, Ascorbyl Glucoside, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Aluminum Stearate, Alumina, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Glycerin, Propanediol, Carbomer, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Laneige

Related Products