Laneige Radian-C Vitamin Spot Ampoule

Laneige Radian-C Vitamin Spot Ampoule

3,500L

Ampula për korrigjimin e njollave, e fuqizuar nga përzierja Radian-C 3x ™ me efekt të fuqishëm antioksidant, ndihmon në eliminimin e njollave të errëta dhe jep një ngjyrë më rrezatuese.

Availability: S’ka stok SKU: 10383 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Laneige Radian-C Vitamin Spot Ampoule
Ampula për korrigjimin e njollave, e fuqizuar nga përzierja Radian-C 3x ™ me efekt të fuqishëm antioksidant, ndihmon në eliminimin e njollave të errëta dhe jep një ngjyrë më rrezatuese.

Ampulë e pasur me 3 lloje multivitamina për efekte tonifikimi më të fuqishme 3X*
Bazuar në përmirësimin e tonit të lëkurës pas 10 ditësh përdorimi.

Rekomanduar për :
Nëse dëshironi të zvogëloni njollat e errëta
Nëse dëshironi një ton më të ndritshëm të lëkurës
Nëse dëshironi kujdes antioksidant të lëkurës me irritim të ulët
Efekti antioksidues i ampulës me përmbajtje të lartë të vitaminës C jepet plotësisht
në mënyrë që toni i lëkurës tuaj të jetë dukshëm më i ndritshëm dhe më i pastër

Përdorimi

1.Aplikoni një pikë Ampule Radian-C në çdo faqe
2. Përhapeni ampulën nga brenda në të gjithë fytyrën duke shmangur zonën e syve dhe gojës
3. Për fuqizim efekti aplikoni një sasi adekuate të Kremit Radian-C dhe masazhoni butësisht atë në të gjithë fytyrën

Ingredientët
WATER / AQUA / EAU, ASCORBIC ACID, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, DIPROPYLENE GLYCOL, TROMETHAMINE, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, SQUALANE, PANTHENOL, SODIUM CHLORIDE, ACETYL GLUCOSAMINE, LIMONENE, CAFFEINE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM SULFITE, DISODIUM EDTA, GLUTATHIONE, FRAGRANCE / PARFUM, GARDENIA FLORIDA FRUIT EXTRACT, LINALOOL, DEXTRIN, CITRAL, BUTYLENE GLYCOL, ARGININE, XANTHAN GUM, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, TRANEXAMIC ACID, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, METHYL TRIMETHICONE, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CENTELLA ASIATICA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT

Informacion shtesë

ml

10

Brand

Laneige

Related Products