Laneige Lip Sleeping Mask – Mint Choco

Laneige Lip Sleeping Mask – Mint Choco

1,900L

Nëse e doni maskën e gjumit LANEIGE për buzët, atëherë do ta adhuroni shijen e re, Mint Choco!

SKU: 10364 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Laneige Lip Sleeping Mask – Mint Choco
Nëse e doni maskën e gjumit LANEIGE për buzët, atëherë do ta adhuroni shijen e re, Mint Choco!
Gjumi juaj do të bëhet më i ëmbël me këtë trajtim freskues të buzëve brenda natës, i formuluar për të shndërruar buzët e thata dhe pajetë në buzë të plota, te shëndetshme dhe dukshëm më të mbushura në mëngjesin e hershëm.

Trajtimi i buzëve gjatë natës për të hidratuar thellë buzët dhe për të shkrirë qelizat e vdekura të lëkurës.
Gjalpi Shea përmban Vitamina A dhe E për të hidratuar dhe qetësuar buzët.

Përdorimi

Hapi 1: Para se të shkoni në shtrat gjatë natës, lyeni buzët me një shtresë të barabartë të maskës së gjumit LANEIGE Lip Sleeping_Mint Choco dhe lëreni të veprojë gjatë natës.
Hapi 2: Të nesërmen në mëngjes, fshijini butësisht buzët me një pecetë ose një pambuk.

* Mund ta përdorni dhe gjatë ditës si një shkëlqyes buzësh.

Ingredientët
Diisostearyl malate, hydrogenated polyisobutene, phytosteryl/isostearyl/cetyl/stearyl/behenyl dimer dilinoleate, hydrogenated poly (c6-14 olefin), polybutene, microcrystalline wax, butyrospermum parkii (shea) butter, synthetic wax, ethylene/propylene/styrene copolymer, sucrose tetrastearate triacetate, mica, butylene/ethylene/styrene copolymer, euphorbia cerifera (candelilla) wax, candelilla wax esters, astrocaryum murumuru seed butter, fragrance, dimethicone, titanium dioxide (ci 77891), polyglyceryl-2 diisostearate, copernicia cerifera (carnauba) wax, dehydroacetic acid, methicone, polyglyceryl-2 triisostearate, blue 1 lake (ci 42090), yellow 10 lake (ci 47005), water, polyhydroxystearic acid, potassium alginate, glycerin, propanediol, bht, alcohol, 1,2-hexanediol, phenoxyethanol, lycium chinense fruit extract, rubus idaeus (raspberry) fruit extract, vaccinium angustifolium (blueberry) fruit extract, coffea arabica (coffee) seed extract, sapindus mukorossi fruit extract, vaccinium macrocarpon (cranberry) fruit extract, fragaria chiloensis (strawberry) fruit extract, rubus chamaemorus seed extract, chenopodium quinoa seed extract, magnesium sulfate, calcium chloride, sodium hyaluronate, beta-glucan,
ethylhexylglycerin, manganese sulfate, zinc sulfate, disodium edta, ascorbyl glucoside.

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Laneige

Related Products