Laneige Lip Sleeping Mask Berry

Sale

Laneige Lip Sleeping Mask Berry

650L1,900L

Laneige Lip Sleeping Mask
Maskë për buzët e cila qetëson dhe hidraton ato gjatë gjithë natës duke i bërë te duken më të buta dhe më të plota. Zgjidhja ideale për buzët e thata dhe ato që kanë krijuar linja të holla. Teksturë balmi e cila absorbohet menjëherë.

SKU: 10082 Kategori: , , , Etiketa: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Laneige Lip Sleeping Mask

Maskë për buzët e cila qetëson dhe hidraton ato gjatë gjithë natës duke i bërë te duken më të buta dhe më të plota.
Zgjidhja ideale për buzët e thata dhe ato që kanë krijuar linja të holla.
Teksturë balmi e cila absorbohet menjëherë.
E pasur me vitamin C dhe antioksidantë, Berry Mix Complex ofron një përzierje të ekstrakteve të luleshtrydhes, borronicës, manaferrave dhe boronicës të kuqe.
Teknologjia eksluzive e përdorur shtyn acidin hyaluronik dhe mineralet të formojnë një film mbrojtës në buzë që ruan hidratimin dhe ingridientët aktivë.

PËRDORIMI

Aplikoni një shtresë të maskës në buzë përpara se të flini dhe do të zgjoheni me buzë të freskëta, të buta dhe më të plota.

INGRIDIENTËT

Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Phytosteryl / Isostearyl / Cetyl / Stearyl / Behenyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Polybutene, Microcrystalline Wax / Cera Microcristallina / Cire Microcristalline, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Synthetic Wax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Candelilla Cera / Cire de Candelilla, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Butylene / Ethylene / Styrene Copolymer, Ethylene / Propylene / Styrene Copolymer, Mica (CI 77019), Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Fragrance / Parfum, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Dehydroacetic Acid, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba / Cire de Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Yellow 6 Lake (CI 15985), Red 6 (CI 15850), Polyhydroxystearic Acid, Water, Potassium Alginate, Propanediol, Glycerin, Alcohol, Lycium Chinense Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Rubus Chamaemorus Seed Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Manganese Sulfate, Zinc Sulfate, Ascorbyl Glucoside.

Informacion shtesë

gram

3, 20

shija

manaferrë

Brand

Laneige

Related Products