La RochePosay Anthelios Ultra-Light Invisible Tinted Fluid SPF50+

-20%

La RochePosay Anthelios Ultra-Light Invisible Tinted Fluid SPF50+

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,400L.

E zhvilluar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës.

Përshkrim

La RochePosay Anthelios Ultra-Light Invisible Tinted Fluid SPF50+
E zhvilluar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës. Një formulë ujore fluide me mbrojtje të lartë, me spektër të gjerë SPF50+ që është e rehatshme për t’u aplikuar dhe ultra rezistente ndaj ujit, djersës.
E lehtë për t’u aplikuar, është jo i yndyrshëm me një fund të lehtë për një pamje të unifikuar.

Mbrojtje e gjerë, e qëndrueshme ndaj rrezeve UVA/UVB/Infra të kuqe (PPD 46, SPF 50+)
Nuk ngjitet, nuk lë shenja.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit dhe riaplikoni shpesh dhe me bollëk çdo dy orë për të ruajtur mbrojtjen veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes me peshqir.

Ingredientët
Aqua / Water, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Propanediol, Drometrizole Trisiloxane, CI 77891 / Titanium Dioxide, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, Hydroxyethylcellulose, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum / Fragrance.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products