La Roche Posay Ultra Bi-Phase Micellar Water

Sale

La Roche Posay Ultra Bi-Phase Micellar Water

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,160L.

Falë 90% Ujit Micellar, i shoqëruar me 10% Vaj, Uji Micellar Ultra Bifaz heq make up-in, madje edhe ate të papërshkueshëm nga uji, dhe pastron papastërtitë dhe grimcat e imta të ndotjes.

Përshkrim

La Roche-Posay Ultra Bi-Phase Micellar Water
Falë 90% Ujit Micellar, i shoqëruar me 10% Vaj, Uji Micellar Ultra Bifaz heq make up-in, madje edhe ate të papërshkueshëm nga uji, dhe pastron papastërtitë dhe grimcat e imta të ndotjes.

Formula minimaliste me 10 përbërës në pH5 respekton barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe ekuilibrin e lëkurës së ndjeshme.

Ky pastrues i fytyrës përbëhet nga dy faza, njëra është vaj dhe tjetra është ujore. Faza vajore e liron lëkurën nga make up-i dhe pjesa ujore largon shtresën yndyrore.Jo ngjitëse.

Përdorimi

Tundeni shishen derisa të përzihen 2 fazat. Aplikojeni në fytyrë, sy dhe buzë me një jastëk pambuku. Pa shpëlarje.

Ingredientët
Aqua/Water, Isohexadecane, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Poloxamer 182, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, , CI61565/Green 6.

Informacion shtesë

ml

400

Brand

La Roche Posay

Related Products