La Roche Posay Toleriane Ultra Night Cream

Sale

La Roche Posay Toleriane Ultra Night Cream

Çmimi origjinal qe: 4,200L.Çmimi i tanishëm është: 3,360L.

Krem-xhel qetësues dhe freskues që është vërtetuar klinikisht se hidraton lëkurën dhe zvogëlon shenjat e ndjeshmërisë së lëkurës natë pas nate.

Përshkrim

La Roche-Posay Toleriane Ultra Night Cream
Kremi i natës Toleriane Dermallergo përforcon funksionin e barrierës së lëkurës dhe siguron hidratim të thellë deri në 48 orë. Formula e butë ndihmon në reduktimin e skuqjes dhe kruajtjes lidhur me lëkurën e thatë.
Kremi është i pasuruar me fraksione me prejardhje probiotike, niacinamide dhe neurosensine, të kombinuara me ujin termal të burimit nga La Roche-Posay dhe vitaminën B6, kjo formulë hidraton dhe lehtëson menjëherë lëkurën e ndjeshme.
Paketimi i tij unik hermetik përmban valvola kundër kontaminimit që parandalojnë ajrin ose ndotësit të rihyjnë.

Përdorimi

Pas pastrimit, aplikojeni në fytyrë dhe qafë, me lëvizje të buta rrethore. Përsëriteni çdo mbrëmje.

Ingredientët
WATER • GLYCERIN • SQUALANE • PROPANEDIOL • BUTYLENE GLYCOL • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER • PENTYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • DIMETHICONE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • POLYSORBATE 20 • TOCOPHEROL • ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER • ALLANTOIN • TOLUENE SULFONIC ACID • DIMETHICONOL • XANTHAN GUM • CARNOSINE • DISODIUM EDTA • CITRIC ACID • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • GLYCERYL ACRYLATE

Informacion shtesë

ml

40

Brand

La Roche Posay

Related Products