La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR

Sale

La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR

Çmimi origjinal qe: 3,900L.Çmimi i tanishëm është: 3,120L.

Hidratuesi La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR për reduktimin e skuqjes së dukshme dhe qetësimin e lëkurës.

Availability: S’ka stok SKU: 11417 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR
Hidratuesi La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR për reduktimin e skuqjes së dukshme dhe qetësimin e lëkurës.
Ky produkt hidratues që redukton skuqjen vepron për të qetësuar lëkurën reaktive dhe të prirur ndaj rosacea. Ai përmban ujë të burimeve termale La Roche-Posay të pasur me minerale dhe neurosensine për të qetësuar skuqjen dhe acarimin. Pigmentet jeshile reduktojnë menjëherë skuqjen e dukshme.

Karakteristikat kryesore:

-Ofron hidratim afatgjatë
-Formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë
-Testuar për siguri të plotë

Pikat kyçe
-Ofron hidratim afatgjatë
-Mund të përdoret në fytyrë dhe qafë
-Pa parabene, aroma dhe vajra

Informacion shtesë

ml

40

Brand

La Roche Posay

Related Products