La Roche Posay Set Anthelios Age Correct SPF50 Daily Wrinkles & Dark Spots 50ml + Hyalu B5 Serum 10ml

Sale

La Roche Posay Set Anthelios Age Correct SPF50 Daily Wrinkles & Dark Spots 50ml + Hyalu B5 Serum 10ml

Çmimi origjinal qe: 4,760L.Çmimi i tanishëm është: 3,808L.

sETI PERMBAN
-La Roche Posay Set Anthelios Age Correct SPF50 Daily Wrinkles & Dark Spots 50ml
-Hyalu B5 Serum 10ml

Përshkrim

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF50 50ml
Brezi i ri i mbrojtjes nga dielli që parandalon dhe korrigjon shenjat e fotoplakjes në 4 javë. Mbrojtje me spektër të gjerë dhe përbërës aktivë dermatologjikë, Acidi Hyaluronik, Niacinamide dhe PHE Resorcinol. Formula ndihmon në përmirësimin e pamjes së rrudhave, njollave të errëta dhe elasticitetit të lëkurës. Acidi hialuronik jep hidratim, ndërsa Niacinamide punon për të trajtuar zonat e hiperpigmentimit.Teknologjia kundër ndotjes dhe antioksidimit harmonizohet për t’i dhënë mbrojtje shtesë lëkurës. Infuzuar me ujin termal të La Roche Posay, kremi i diellit ndihmon për të kompensuar thatësinë dhe parehatinë. Ekspozimi i tepërt i diellit mund të përshpejtojë procesin e plakjes, kjo është arsyeja pse ky krem dielli SPF50 vendos një mburojë kundër rrezeve të dëmshme.

Serum La Roche Posay Hyalu B5 10ml

Rrudha, humbje elasticiteti, lëkurë e lodhur dhe e pajetë. Një formulë unike për rikuperimin e lëkurës që përmban dy lloje të acideve hialuronik të pastër, vitaminë B5 dhe madecassoside, për të ndihmuar në zbutjen, riparimin e barrierës së lëkurës dhe rinovimit të lëkurës. I formuluar me acid hialuronik dhe vitaminë B5, ky serum synon linjat e holla dhe lëkurën me pamje të pajetë. Me aromë të lehtë.

Përdorimi:
La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF50 Aplikojeni produktin në të gjithë fytyrën çdo mëngjes si hapi i fundit në kujdesin tuaj 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni shpesh dhe në sasi të mjaftueshme.

Serum La Roche Posay Hyalu B5 Acid Hyaluronic 10ml:
Aplikojeni mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF50 Daily Wrinkles & Dark Spots 50ml
AQUA / WATER/EAU • C12-15 ALKYL BENZOATE • GLYCERIN • OCTOCRYLENE • NIACINAMIDE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • DIMETHICONE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • SILICA • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID • POTASSIUM CETYL PHOSPHATE • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • PEG-100 STEARATE • STEARYL ALCOHOL • GLYCERYL STEARATE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • BENZYL ALCOHOL • BENZYL BENZOATE • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • PHENOXYETHANOL • PHENYLETHYL RESORCINOL • POLOXAMER 338 • TOCOPHEROL • TRIETHANOLAMINE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • PARFUM / FRAGRANCE.
La Roche Posay Hyalu B5 Hyaluronic Acid Serum 10ml
AQUA / WATER • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT • PROPYLENE GLYCOL • PANTHENOL • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 • GLYCERYL ISOSTEARATE • MADECASSOSIDE • SODIUM HYALURONATE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUM EDTA • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • XANTHAN GUM • BUTYLENE GLYCOL • TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • PARFUM /FRAGRANCE

Brand

La Roche Posay

Related Products