La Roche Posay Rosaliac Micellar Make Up Removal Gel

Sale

La Roche Posay Rosaliac Micellar Make Up Removal Gel

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,920L.

La Roche-Posay Rosaliac Micellar Removal Make Up Gel është i përshtatshëm për njerëzit me lëkurë të ndjeshme (rosaceae) , të thatë dhe të brishtë.

Përshkrim

La Roche Posay Rosaliac Micellar Make Up Removal Gel

La Roche-Posay Rosaliac Micellar Removal Make Up Gel është i përshtatshëm për njerëzit me lëkurë të ndjeshme (rosaceae) , të thatë dhe të brishtë.

Pastron dhe qetëson.
Një zgjidhje e përditshme për heqjen e make-up-it nga fytyra dhe sytë. Asnjë ingridient i ashpër për të ndihmuar në uljen e shfaqjes së skuqjes.

Përmban ujë të burimit termal La Roche-Posay. Me përdorim të përditshëm, ky xhel freskues lë lëkurën të pastër dhe të qetësuar.

Projektuar për të ndihmuar në uljen e shfaqjes së skuqjes.
Pa fragrancë.

La Roche-Posay ndjek standardet strikte të formulimeve:
– Kujdesi 100% hipoallergjik i lëkurës
– Jo komedogjen
– Përqendrim i lartë i përbërësve të përzgjedhur me Ujë të Burimit Termal
– Përbërës dhe aromë minimale
-Testuar në lëkurë të ndjeshme

Përdorimi

Aplikoni me një jastëk pambuku ose duke përdorur majat e gishtave, më pas fshijeni butësisht me kujdes.

Ingredientët
Aqua/​Water, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Poloxamer 184, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

195

Brand

La Roche Posay

Related Products