La Roche Posay Rosaliac Anti-Redness CC Cream

Sale

La Roche Posay Rosaliac Anti-Redness CC Cream

Çmimi origjinal qe: 3,300L.Çmimi i tanishëm është: 2,640L.

Krem korrigjues me pigment dhe me SPF 30 për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj rosacea.

Përshkrim

La Roche-Posay Rosaliac Anti-Redness CC Cream
Krem korrigjues me pigment dhe me SPF 30 për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj rosacea.

Përdorimi

Përdoreni si krem CC mbulues ditor. Pas pastrimit të plotë të lëkurës, aplikojeni në të gjithë fytyrën ose në zonat e lokalizuara në mëngjes.

Ingredientët
WATERGLYCERINBUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTERDIISOPROPYL SEBACATEOCTOCRYLENEC30-45 ALKYL DIMETHICONEDIMETHICONEETHYLHEXYL SALICYLATEETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATEBUTYLENE GLYCOLSUCROSE TRISTEARATEAMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATEMETHYLSILANOL / SILICATE CROSSPOLYMERPOLYSORBATE 61TOCOPHERYL ACETATESODIUM STEAROYL GLUTAMATEPHENOXYETHANOLPEG-12 DIMETHICONEETHYLHEXYLGLYCERINTAMBOURISSA TRICHOPHYLLA LEAF EXTRACTDIMETHICONOLXANTHAN GUMCAPRYLYL GLYCOLPARFUM / FRAGRANCEDISODIUM EDTA[+/- MAY CONTAIN CI 77891 / TITANIUM DIOXIDECI 77491CI 77492CI 77499 / IRON OXIDESMICA]CODE F.I.L.: B161684/2PLEASE CHECK BACK OF PACK FOR UP TO DATE INGREDIENTS

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products