La Roche-Posay Pigmentclar UV SPF30 Soin Correcteur

La Roche-Posay Pigmentclar UV SPF30 Soin Correcteur

4,400L

Mbrojtje e përforcuar: kundër ndotjes, anti-UVA e gjatë, anti-oksidantë.

Përshkrim

La Roche-Posay Pigmentclar UV SPF30 Soin Correcteur
Mbrojtje e përforcuar: kundër ndotjes, anti-UVA e gjatë, anti-oksidantë.
Të gjitha llojet e lëkurës.
Testuar për lëkurë të ndjeshme.
Ky trajtim kombinon kompleksin e fuqishëm kundër njollave të errëta Pigmentclar, MBROJTJA E 1-rë e FORCUAR nga La Roche-Posay.
Çdo ditë, mbron lëkurën nga njollat e errëta për shkak të stresit oksidativ, i shkaktuar nga ndotja dhe rrezet UVA.

Përdorimi

Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë, dekolte ose në pjesën e pasme të duarve. Shmangni zonën e syve.

Ingredientët
AQUA / WATER,C12-15 ALKYL BENZOATE,GLYCERIN,OCTOCRYLENE,NIACINAMIDE,OCTYLDODECANOL,DIMETHICONE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER,ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE,TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID,POTASSIUM CETYL PHOSPHATE,DROMETRIZOLE TRISILOXANE,PEG-100 STEARATE,STEARYL ALCOHOL,GLYCERYL STEARATE,ETHYLHEXYL TRIAZONE,TRIETHANOLAMINE,GINKGO BILOBA EXTRACT / GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT,PHENYLETHYL RESORCINOL,POLOXAMER 338,AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE,DISODIUM EDTA,CAPRYLOYL SALICYLIC ACID,CAPRYLYL GLYCOL,XANTHAN GUM,FERULIC ACID,PHENOXYETHANOL,PARFUM / FRAGRANCE

Informacion shtesë

ml

40

Related Products