La Roche Posay Pigmentclar Dark Circles Eye Cream with Caffeine

Sale

La Roche Posay Pigmentclar Dark Circles Eye Cream with Caffeine

Çmimi origjinal qe: 4,200L.Çmimi i tanishëm është: 3,360L.

Ky krem i përditshëm i syve për rrathët e zinj ndriçon zonën e syve duke reduktuar dukshëm pamjen e rrathëve të errët.

Availability: S’ka stok SKU: 10603 Kategori: ,

Përshkrim

La Roche-Posay Pigmentclar Dark Circles Eye Cream with Caffeine
Ky krem i përditshëm i syve për rrathët e zinj ndriçon zonën e syve duke reduktuar dukshëm pamjen e rrathëve të errët. Ai përmban një aplikues metalik unik ftohës dhe teksturë të butë që shkrihet. I përshtatshëm për zonën e ndjeshme të syve.
Pigmentet reflektuese të dritës ndriçojnë menjëherë konturin e syve
Aplikuesi metalik ftohës ndihmon në dekongjestion.

Përdorimi

Vendosni një sasi në aplikuesin metalik dhe vendoseni sipër dhe poshtë syrit.Masazhojeni nga pjesa e brendshme e zonës së syve, nga jashtë.

Ingredientët
AQUA / WATER • GLYCERIN • BUTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • NIACINAMIDE • ISOPROPYL PALMITATE • CETEARYL ALCOHOL • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • PEG-100 STEARATE • PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • STEARIC ACID • GLYCERYL STEARATE • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • DIMETHICONOL • CAFFEINE • SODIUM HYDROXIDE • SILICA • GINKGO BILOBA EXTRACT / GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT • PALMITIC ACID • ALUMINA • PHENYLETHYL RESORCINOL • ASCORBYL GLUCOSIDE • POLOXAMER 338 • DISODIUM EDTA • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • HYDROLYZED RICE PROTEIN • CAPRYLYL GLYCOL • XANTHAN GUM • FERULIC ACID • PHENOXYETHANOL • CI 77491 • CI 77492 • CI 77499 / IRON OXIDES • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • MICA.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products