La Roche Posay Physiological Ultra-Fine Scrub

Sale

La Roche Posay Physiological Ultra-Fine Scrub

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,680L.

Ky skrab i butë për fytyrën eksfolion dhe pastron lëkurën.

SKU: 10541 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche-Posay Physiological Ultra-Fine Scrub
Ky skrab i butë për fytyrën eksfolion dhe pastron lëkurën. Ndihmon butësisht në largimin e qelizave të tepërta të vdekura të lëkurës, duke respektuar ndjeshmërinë e saj.
Skrabi shumë i imët për fytyrën eksfolion, zbut dhe pastron lëkurën e fytyrës duke respektuar ekuilibrin fiziologjik të saj.
Me ujë termal të burimeve natyralisht të pasur me selen antioksidant dhe të formuluar me glicerinë, këta përbërës aktiv trajtojnë problemet e lëkurës së thatë dhe të plasaritur duke e lënë lëkurën të hidratuar. Formuluar edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikojeni mbi fytyrë dhe qafë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë. Përdoreni një ose dy herë në javë.

Ingredientët
Aqua, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Perlite, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sodium Hydroxide, Pumice, Poloxamer 184, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Polyquaternium-47, Bht, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Myrtrimonium Bromide, Parfum / Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products