LA ROCHE POSAY LIPIKAR GEL LAVANT

Sale

LA ROCHE POSAY LIPIKAR GEL LAVANT

640L2,000L

LIPIKAR GEL LAVANT
Xhel larës I cili pastron butësisht dhe mbron lëkurën e ndjeshme për të gjithë familjen. Respekton pH fiziologjik të lëkurës. Nuk irriton sytë.

Spastroje

Përshkrim

LIPIKAR GEL LAVANT

Xhel larës I cili pastron butësisht dhe mbron lëkurën e ndjeshme për të gjithë familjen. Respekton pH fiziologjik të lëkurës. Nuk irriton sytë.

VETITË

Lëkurë e ndjeshme për të gjithë familjen. Foshnje, fëmijë dhe i rritur. I përshtatshëm për skalpin e foshnjave dhe zonat intime.Me qetësuesin Niacinamide dhe zëvëndësuesin e lipideve Shea Butter për të ndihmuar në rigjenerimin e barrierës së lëkurës.

PËRDORIMI

Aplikoni çdo ditë në lëkurën e lagur më parë të trupit dhe fytyrës. Masazhojeni lehtë. Shpëlaheni.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER SODIUM LAURETH SULFATE PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE GLYCERIN COCO-BETAINE POLYSORBATE 20 PEG-7 GLYCERYL COCOATE CITRIC ACID COCAMIDE MEA NIACINAMIDE PERFUME / FRAGRANCE PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES POLYQUATERNIUM-11 PPG-5-CETETH-20 PROPYLENE GLYCOL PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL SODIUM BENZOATE SODIUM CHLORIDE SODIUM HYDROXIDE

Informacion shtesë

ml

100, 200, 400, 750

Brand

La Roche Posay

Related Products