La Roche Posay Hydraphase Intense UV Light SPF20

Sale

La Roche Posay Hydraphase Intense UV Light SPF20

Çmimi origjinal qe: 4,100L.Çmimi i tanishëm është: 3,280L.

Hidratues intensiv dhe afatgjatë, duke siguruar një mbrojtje anti-UV me ane te faktorit SPF20. Krijuar për lëkurat e ndjeshme normale në mikse. Formule e pasur ne Acid Hyaluronic dhe uje termal. Qeteson irritimet dhe inflamacionin.

Përshkrim

La Roche Posay – Hydraphase UV Light SPF 20

Hidratues intensiv dhe afatgjatë, duke siguruar një mbrojtje anti-UV me ane te faktorit SPF20. Krijuar për lëkurat e ndjeshme normale në mikse. Formule e pasur ne Acid Hyaluronic dhe uje termal.

Hidraton intensivisht per nje hidratim qe zgjat deri ne 24 ore.

Veti antioksiduese permes ujit  termal. Qeteson irritimet dhe inflamacionin.

Perdorimi:

Aplikojeni ne mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Ingredientet:

AQUA / WATER, OCTOCRYLENE, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HOMOSALATE, DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SUCROSE TRISTEARATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYSORBATE 61, PEG-12 DIMETHICONE, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DIMETHICONOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

 

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products