La Roche Posay Hyalu B5 Eye Serum

Sale

La Roche Posay Hyalu B5 Eye Serum

Çmimi origjinal qe: 4,500L.Çmimi i tanishëm është: 3,600L.

Përshkrim

La Roche Posay Hyalu B5 Eye Serum
Serumi i ri i syve Hyalu B5. Serumi i parë hidratues për sytë. Hidraton menjëherë dhe zona e syve duket e rimbushur. Redukton shfaqjen e rrudhave dhe lodhjen. Ndihmon për të riparuar barrierën e lëkurës në 1 orë. Formuluar me Acid Hialuronik, 4% Niacinamide, Vitaminë B5 dhe Kafeinë. Aplikues ekskluziv prej çeliku, për një efekt ftohjeje dhe masazhi të menjëhershëm.

Serum i përqëndruar ditor hidratues dhe ri-plotësues. Është serumi më i pëlqyer, tashmë i formuluar posaçërisht për zonën delikate të syve, ku lëkura është deri në 10 herë më e hollë dhe më e ndjeshme. I formuluar për të synuar efektin e faktorëve stresues në lëkurën rreth konturit të syrit, serumi hidratues e bën lëkurën të ndjehet e ushqyer dhe më e fortë dhe zona e syve duket më e rigjallëruar dhe rrezatuese.

– Riforcon funksionin e barrierës së lëkurës në 1 orë
– Redukton shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla
– Hidraton
– Lëkura rreth syve ndihet më e fortë
– Lëkura rreth syve duket më e rigjallëruar, e ndritur dhe më e shëndetshme
– Aplikuesi ekskluziv inox ka një efekt të menjëhershëm ftohës, masazhues
-Testuar në të gjitha fototipet duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
– Testuar nën kontroll okulistik. Pa parfum

PËRBËRËSIT AKTIV:
Acidi hialuronik: Një përbërës heroik hidratimi për të hidratuar, rimbushur dhe zvogëluar shfaqjen e rrudhave
Vitamina B5: Ndihmon për të riparuar barrierën e lëkurës në 1 orë
4% Niacinamide: Ndihmon në përmirësimin e shfaqjes së rrathëve të errët
+ Kafeina: lëkura bëhet më rrezatuese dhe e rigjallëruar

Përdorimi

Aplikoni serumin në konturin e syve duke rrëshqitur dhe masazhuar butësisht aplikuesin e rruazës ftohëse. Për efekt ftohës më të madh, lini serumin e syve Hyalu B5 në frigorifer dhe zbuloni një trajtim freskues, qetësues për të hequr fryrjen dhe për të rimbushur pamjen e syve.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products