La Roche Posay Hyalu B5 Aqua Gel SPF30+

Sale

La Roche Posay Hyalu B5 Aqua Gel SPF30+

Çmimi origjinal qe: 5,100L.Çmimi i tanishëm është: 4,080L.

Një hidratues xhel intensivisht hidratues për një shkëlqim të shëndetshëm me mbrojtje me spektër të gjerë UVA dhe UVB SPF30.

Availability: S’ka stok SKU: 10872 Kategori: ,

Përshkrim

La Roche Posay Hyalu B5 Aqua Gel SPF30+
Një hidratues xhel intensivisht hidratues për një shkëlqim të shëndetshëm me mbrojtje me spektër të gjerë UVA dhe UVB SPF30. Hyalu B5 Aqua gel për lëkurë të butë dhe rrezatuese ofron një efekt freskues të menjëhershëm të lëkurës gjatë aplikimit.

Hidratuesi me acid hialuronik është jo i yndyrshëm, përthithet shpejt dhe i padukshëm në lëkurë. Lëkura ndihet menjëherë e rehatuar dhe e hidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ingridientët kyç

-Acidi hialuronik i pastër në mënyrë efektive e mbush lëkurën dhe duke e bërë këtë, zvogëlon shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave, si dhe përmirëson hidratimin dhe strukturën e lëkurës.

-Vitamina B5
Antioksidantët ndihmojnë në përmirësimin e procesit natyral të riparimit të lëkurës dhe ndihmon në stimulimin e riparimit të lëkurës së dëmtuar.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Jo komedogjene. Formula hipoalergjike. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikoni Hyalu B5 Aquagel në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit të Hyalu B5.

Ingredientët
Aqua/​Water/​Eau, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat, Dimethicone, Pentylene Glycol, Drometrizole Trisiloxane, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Ethylhexyl Triazone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Ci 42090/​Blue 1, Dextrin Palmitate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Panthenol, Phenoxyethanol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Sodium Hyaluronate, T-Butyl Alcohol, Tocopherol, Xanthan Gum, Parfum/​Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products