La Roche Posay Hyalu B5 ampoules

Sale

La Roche Posay Hyalu B5 ampoules

Çmimi origjinal qe: 4,500L.Çmimi i tanishëm është: 3,600L.

Doza të përqendruara dermatologjike me 3 forma të Acidit Hyaluronik të Pastër, për të rimbushur, ngritur menjëherë dhe reduktuar rrudhat në vetëm 7 ditë.

SKU: 11207 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche Posay Hyalu B5 ampoules
Doza të përqendruara dermatologjike me 3 forma të Acidit Hyaluronik të Pastër, për të rimbushur dhe reduktuar menjëherë rrudhat në vetëm 7 ditë. Kombinuar me vitaminë B5 dhe bakër blu për të riparuar në vetëm 1 orë. Testuar edhe menjëherë pas procedurave.
Teksturë ultra e lehtë, e lëngshme, që përthithet shpejt.

Përfitimet kyce:
Ampulat e reja Hyalu B5 kanë një formulë unike ultra të koncentruar për efikasitet plotësues kundër plakjes në shtresa të ndryshme epidermike . Tre formt e Acidit Hyaluronik të Pastër rigjallërojnë menjëherë lëkurën e pajetë dhe mbushin rrudhat . Bakri blu ka veprim mbrojtës antioksidues dhe nxit rigjenerimin e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:
Ujë, Glicerin, Panthenol, Popanedoil, Pentylene glikol, Sodium hyaluronate, Sodium acetylated hyaluronate, Adenosine, Copper Gluconate, Acid Hyaluronic I hidrolizuar

Përdorimi:
Aplikoni gjysmën e përmbajtjes së ampulës në mëngjes dhe gjysmën tjetër në mbrëmje. Më pas përdorni një produkt hidratues për kujdesin e lëkurës.
Për një efekt afatgjatë në fund të kurës 7-ditore me ampulë, përdorni HYALU B5 SERUM çdo ditë.

Ingredientët
Aqua/​Water, Glycerin, Panthenol, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Adenosine, Copper Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Informacion shtesë

Copë

7 x 1,8ml

Brand

La Roche Posay

Related Products