La Roche Posay Kerium Ds Antipelliculaire Intensif Shampoo

Sale

La Roche Posay Kerium Ds Antipelliculaire Intensif Shampoo

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,000L.

LHA™ siguron mikro-eksfolim intensiv dhe të imët për të eliminuar shpejt zbokthin e vazhdueshëm.

Availability: S’ka stok SKU: 10881 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche Posay Kerium Ds Antipelliculaire Intensif Shampoo
LHA™ siguron mikro-eksfolim intensiv dhe të imët për të eliminuar shpejt zbokthin e vazhdueshëm. Root Targeting Technology vendos një kompleks pastrues në lëkurën e kokës dhe në folikulin pilosebaceous për të trajtuar zbokthin në burimin e tij dhe për të parandaluar rikthimet. Vitamina PP lehtëson thellësisht kruajtjen.

Që nga përdorimi i parë, zbokthi eliminohet dukshëm dhe kruajtja neutralizohet. Pas 3 javësh trajtimi, skalpi i kokës pastrohet për një kohë të gjatë. 6 javë pas përfundimit të trajtimit, skalpi i kokës është ende i pastër nga zbokthi. Flokët janë të shëndetshëm dhe plot jetë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të shampons në lëkurën e lagur të kokës dhe masazhojeni. Shpëlajeni me ujë dhe përsëriteni nëse është e nevojshme. Përdoreni dy herë në javë për tre javë dhe më pas reduktoni në një herë në javë.

Ingredientët
Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Glycerin, Capryloyl Glycine, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Salicylic Acid, Cocamide Mipa, Piroctone Olamine, Isopropyl Myristate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, propylene Glycol, Niacinamide, Capryloyl Salicylic Acid, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate, PEG-4, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum / Fragrance

Informacion shtesë

ml

125

Brand

La Roche Posay

Related Products