La Roche Posay EAU MOUSSANTE Physiologique

Sale

La Roche Posay EAU MOUSSANTE Physiologique

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,000L.

PH fiziologjik.

Përshkrim

La Roche Posay EAU MOUSSANTE Physiologique
PH fiziologjik. Efikasitet i lartë pastrimi dhe surfaktantë pastrues të zgjedhur për një tolerancë optimale. Pa sapun. Pa ngjyrues. Pa alkool. Pa parabenë.

Pastron në mënyrë perfekte lëkurën e ndjeshme duke respektuar ekuilibrin fiziologjik të saj. Për fytyrë sensitive.

Përdorimi
Aplikojeni mbi fytyrë dhe qafë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.

Ingredientët
Aqua/water, dipropylene glycol, sodium laureth sulfate, glycerin, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, disodium cocoamphodiacetate, PEG-30 glyceryl cocoate, PEG-7 glyceryl cocoate, potassium chloride, sodium chloride, coco-betaine, poloxamer 184, disodium EDTA, citric acid, phenoxyethanol, parfum/fragrance

Informacion shtesë

ml

150

Brand

La Roche Posay

Related Products