La Roche Posay Eau Micellaire Ultra

Sale

La Roche Posay Eau Micellaire Ultra

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,080L.

Uji Micellar Ultra EFFACLAR pastron butësisht lëkurën e yndyrshme dhe atë të kombinuar.

Përshkrim

La Roche Posay Eau Micellaire Ultra

Uji Micellar Ultra EFFACLAR pastron butësisht lëkurën e yndyrshme dhe atë të kombinuar.

Micelat e lidhura me glicerinë eliminojnë 98% të fondatinës me pambukun e parë, pa ndjenjën e tharjes.

Formula e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik në lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

PH fiziologjik – pa alkool.

PËRDORIMi

Aplikoni në fytyrë, sy dhe buzë me një pambuk. Pa shpëlarje.

Ingredientët
Aqua, Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Citric Acid, Dihydrocholeth-30, Sodium Chloride, Sodium Glycolate, Sodium Glycolate, Polyaminopropyl Biguanide, Fragrance/​Parfum

Informacion shtesë

ml

400

Brand

La Roche Posay

Related Products