La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Stick

-20%

La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Stick

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,840L.

Formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme ndaj diellit dhe zonat e ekspozuara shumë, duke përfshirë sytë, hundën, veshët, buzët dhe nishanet.

Availability: S’ka stok SKU: 10545 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Stick
Formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme ndaj diellit dhe zonat e ekspozuara shumë, duke përfshirë sytë, hundën, veshët, buzët dhe nishanet. Jo i yndyrshëm, i lehtë për t’u aplikuar dhe siguron një mbrojtje shumë të lartë, të gjerë dhe të qëndrueshme ndaj rrezeve UVA/UVB me një SPF optimal prej 50+ për zonat e synuara të trupit dhe fytyrës.
Mbrojtje e gjerë, e qëndrueshme ndaj rrezeve UVA/UVB/Infra të kuqe.
Shumë rezistent ndaj ujit dhe nuk lë shenja.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit dhe riaplikoni shpesh dhe me bollëk çdo dy orë për të ruajtur mbrojtjen veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes me peshqir.

Ingredientët
Ricinus Communis Oil/​Castor Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Polyethylene, Octocrylene, Isohexadecane, Titanium Dioxide [Nano] /​ Titanium Dioxide, Ozokerite, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Drometrizole Trisiloxane, Theobroma Cacao Seed Butter/​Cocoa Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter/​Shea Butter, Aqua/​Water, Dimethicone, Glycine Soja Oil/​Soybean Oil, Silica, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

4.7

Brand

La Roche Posay

Related Products